Za nami kolejna edycja dwudniowych, autorskich warsztatów pod nazwą “DROGA DO MARZEŃ”. Moje wnioski z tegorocznego projektu: Dzieci są niesamowite, to one są naszą przyszłością. Takie spotkania są niezwykłe i dają nową dawkę dobrej, czystej energii.

W tym roku dwudniowe warsztaty motywacyjno-poznawcze zostały zorganizowane w Szkole Podstawowej w Krobanowie przez 3.T.O.W.N. czyli Trzy Takie O Wyjątkowym Nadzieniu- Paula Wlazło, Jola Pietrzak i ja.

Paula i Jola, to moje przyjaciółki ze szkolnych lat, które aktualnie prowadzą własne biznesy i spełniają się zawodowo. 

Celem naszych warsztatów jest: zaszczepienie w młodych osobach woli walki by mogły realizować swoje marzenia. Ponadto nauka umiejętnego wyznaczania celów oraz pomoc w wyznaczeniu własnej ścieżki zawodowej. Warsztaty skupiają się także na rozwijaniu kreatywność i zdolności manualnych uczestników. Kształcą i pobudzają ekspresyjność wyrażania myśli. Jednocześnie to dobra zabawa w przyjemnej, pobudzającej do działania atmosferze.

Jednym z moich celów na każdy rok jest tworzenie właśnie tego projektu. Cieszę się, że kolejny raz mógł on być realizowany w mojej rodzinnej gminie.  

Pięknie dziękuję za reportaż zdjęciowy wykonany przez: Jo.FS photography by Joanna Frize-Szulc.

Do zobaczenia pod koniec roku na kolejnych warsztatach w nowym, udoskonalonym wymiarze!