Niebawem trasa koncertowa „OD NOCY DO NOCY” zabrzmi na scenie muzycznej dwusetny raz. To dla mnie bardzo poruszające i cieszę się, że od ponad 4 lat mogę dalej kontynuować tę muzyczną podróż.

By ten rok był równie interesujący (a może nawet bardziej) dla naszych słuchaczy postanowiliśmy go rozbudować i dalej tworzyć w bardzo wyjątkowej, klimatycznej i różniącej się od siebie oprawie.

Na poniższej grafice znajdziecie oznaczenia rodzajów koncertów zgodnie z którymi będziemy się z Państwem spotykać.

KONCERTY OD NOCY DO NOCY WE WNĘTRACH

To pierwotna forma koncertu, który oczywiście z nami pozostaje, choć w trakcie letniej trasy będzie nieco rzadziej realizowana. Koncert we wnętrzu to przede wszystkim: gale, festiwale, ale także spotkania na scenach ośrodków kultury. Koncerty we wnętrzach z uwagi na aurę pogodową organizowane są wczesną wiosną, jesienią i zimą.

KONCERTY OD NOCY DO NOCY NA ŁONIE NATURY

Ten ubiegłoroczny projekt został przyjęty przez naszą publiczność bardzo dobrze. Koncert charakteryzuje się wyjątkową oprawą świetlną w postaci girland, lamp retro, pochodni i ognisk. Wydarzenie odbywa się na dywanach, które stanowią scenę. To właśnie odsłona plenerowego koncertu, który bardzo długo chciałam zrealizować, aż w końcu stał się głównym nurtem granych przez nas wydarzeń.     

KONCERTY OD NOCY DO NOCY W PERŁACH HISTORII

Odbędziemy trasę koncertową po polskich: zamkach, pałacach i dworkach. Będziemy odwiedzać miejsca powszechnie znane, będące przedmiotem turystycznych wycieczek, jak również zagramy w tych mniej odwiedzanych, jednakże równie pięknych i wyjątkowych. W roku 2022 odwiedzimy między innymi: Zamek w Tucznie, Zamek w Baranowie Sandomierskim, Zamek w Tarnobrzegu, Zespół pałacowo-parkowy w Przeworsku i wiele innych.

KONCERTY OD NOCY DO NOCY PIĘKNE NIEODKRYTE

Ta część tegorocznych koncertów zasługuje na szczególną uwagę ze względu na wyjątkowe okoliczności przyrody, w których zabrzmi nasza trasa. To koncerty włączone do wydarzeń na łonie natury, jednak w miejscach nieco innych- jeszcze bliżej natury, nad polskimi jeziorami, wśród dziewiczych miejsc przyrody, pełnych zieleni i spokoju.

Zapraszamy na te magiczne wydarzenia, gdzie historia przeplata się z dziewiczą naturą i wielką miłością do muzyki.

Więcej informacji dotyczących poszczególnych koncertów znajdziecie w zakładce KALENDARIUM