Długo czekałam na moment by móc opowiedzieć o moim autorskim materiale muzycznym, który tworzę od kilku miesięcy. To dla mnie niezwykły czas.

Pomysł mojego własnego materiału pojawił się jakiś czas temu i myślę, że każdy z artystów ma takie marzenia. Krokiem milowym była dla mnie wizyta w Teatrze Wielkim w Łodzi na spektaklu „Ziemia Obiecana” podczas którego tchnęła we mnie skomponowana do spektaklu muzyka. Po wizycie w teatrze niezwłocznie rozpoczęłam przygotowania…

Korzystając z chwil między koncertami „OD NOCY DO NOCY” tworzyłam, rozmyślałam, inspirowałam się.. W grudniu zeszłego roku intensywnie działaliśmy wspólnie z Mirą Mańką reżyserką teatralną oraz Sebastianem Galusem, który jest kompozytorem PROLOGU mojego pierwszego albumu. Udało nam się wspólnie wyjechać na kilka dni do zacisznego miejsca kultury i sztuki- Pałacu Józefa Brandta w Orońsku gdzie znajduje się Centrum Rzeźby Polskiej. Bardzo lubię spędzać tam czas, łapać natchnienie i tworzyć.

Każdy rok to nowe cele i działania, które chcę realizować. Teraz to właśnie czas na autorski materiał. Utwory nad którymi pracujemy to wiele moich emocji i życiowych doświadczeń. Dzielę się w nich moimi myślami i uczuciami, które w sobie noszę.

Już niebawem wydamy pierwszy singiel i będziecie mogli posłuchać efektów naszej pracy. Mam nadzieję, że moja muzyka i jej przekaz zostanie w waszych sercach.

Reportaż zdjęciowy został wykonany przez Joannę Frize- Szulc.