O mnie

Joanna Aleksandrowicz aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Zdjęcia aktorki pt. „Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal ”Vouge Italia” oraz brytyjski „Calumet Photo UK”.

Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członakmi zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

Lubi mówić o sobie, że ma „duszę z minionej epoki”. To sformułowanie nabiera pełnych barw podczas jej koncertów i recitali, ale nie tylko. Kocha swój zawód i jest ciekawa życia, ludzi oraz każdego doświadczenia artystycznego. Praca i realizacja zawodowych projektów sprawiają, że jest naprawdę szczęśliwa.

Ja swoją ciężką pracą i determinacją, stworzyłam prawdziwą osobę, wizerunek którego się nie wstydzę.

„Słodki ptak młodości”

Współpracuje z najlepszymi muzykami, pełnymi pasji i zaangażowania. Ceni ludzi profesjonalnych, uczciwych i… pozytywnych. Niesie pomoc i serce potrzebującym, aby dopełnić swojej misji – nie tylko jako artystki, ale przede wszystkim – człowieka. Od 2015 współorganizuje akcję charytatywną „Basket Brigade Zduńska Wola”, w ramach której zbierane są niezbędne przedmioty dla potrzebujących rodzin z regionu Zduńskiej Woli.