Nasza letnia trasa koncertowa „Od Nocy Do Nocy” rozpoczęła się 1 maja 2022 roku. Zaplanowaliśmy dla Państwa na ten rok niespełna 60 plenerowych wydarzeń, które będą odbywały się do połowy września. Wyjątkiem jest koncert, który zagramy 6 października w Nowym Sączu na Plantach Miejskich.

W tym roku przedstawiamy Państwu kilka odsłon naszego koncertu- znane już z wcześniejszych sezonów ” OD NOCY DO NOCY NA ŁONIE NATURY”, „OD NOCY DO NOCY PIĘKNE NIEODKRYTE” w jeszcze bardziej wyjątkowym klimacie na plażach, w miejscach dziewiczych, tajemniczych, mających niezwykły potencjał i magię, jednak niebędących powszechnie znanymi w skali całego kraju. Istotnym ogniwem jest także cykl wydarzeń „OD NOCY DO NOCY W PERŁACH HISTORII” odbywających się w miejscach niezwykle istotnych dla historii Polski. Występujemy w majestatycznych zamkach, pięknych dworkach i niezapomnianych pałacach.

W trakcie naszych wydarzeń możecie usłyszeć filmowo-musicalowy repertuar oraz nowe, autorskie utwory, nad którymi intensywnie pracowaliśmy przed rozpoczęciem letniego sezonu.

Wyjątkowa energia miejsc i publiczności jest niepowtarzalna, dzięki temu wraz z moim zespołem z uśmiechem na twarzach rozpoczynamy każdą podróż na koncert. Nie dalibyśmy również rady bez dobrego nastawienia, wzajemnego wsparcia i zrozumienia, a także pomagania sobie nawzajem czasami w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Jesteśmy w tym razem i znamy misję swojej pracy. Nasi widzowie są dla nas najważniejsi!

Dziękuję Państwu, że tak licznie przybywacie, by uczestniczyć w naszych wydarzeniach muzycznych.