Tegoroczna trasa koncertowa to powiew świeżości i nowa odsłona “OD NOCY DO NOCY”. W styczniu 2021 roku spotykaliśmy się z opiniami, że ten projekt nie powiedzie się w polskich realiach, ale stało się inaczej! Od czerwca tego roku zrealizowaliśmy ponad 20 wydarzeń w towarzystwie natury, w przepięknych ogrodach i w pobliżu jezior, odwiedziliśmy także pałace i zamki.

Każde to miejsce było wyjątkowe i tworzyło nieco inne wydanie naszej letniej trasy koncertowej. Nasze spektakle muzyczne odbyły się w nastrojowej odsłonie w towarzystwie żywego ognia w postaci pochodni i ognisk, girland świetlnych, retro lamp, a konstrukcję sceny zastępowały stylowe dywany.

Czuliśmy się doskonale wśród zieleni, zachodów słońca oraz specjalnych efektów świetlnych przygotowanych na te wyjątkowe wydarzenia. Jestem szczęśliwa, że nasz projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję koncertu w takich okolicznościach natury. Ten sezon koncertów plenerowych dobiegł końca.

DO ZOBACZENIA WIOSNĄ 2022.