Kilka dni temu zakończyliśmy zdjęcia do autorskiego materiału filmowego promującego album “Od nocy do nocy”. Od bardzo dawna taki projekt chodził mi po głowie..

Po kilkutygodniowych spotkaniach organizacyjnych z realizatorami zdjęć- Kamilem i Patrykiem z “Sakramentalne Tak”, w oczekiwaniu na odpowiednią aurę pogodową oraz po ustaleniu wszelkich szczegółów związanych z projektem, w końcu nadszedł ten długo wyczekiwany czas.

Często powtarzam, że czuje się jakbym była z minionej epoki, dlatego bardzo zależało mi na osiągnięciu klimatu dawnych czasów. Plan zdjęciowy odbył się w kliku lokalizacjach niedaleko mojego rodzinnego miasta, między innymi w bliskim mojemu sercu Sikucinie, w którym po dziś dzień mieszka moja rodzina.

 Część nagrań zrealizowaliśmy w starym domku, który idealnie wpisywał się w scenariusz, który założyliśmy,

Nagrania odbyły się także w plenerowej przestrzeni- w lesie oraz nad jeziorem. Uwielbiam motywy związane z wodą, dlatego w naszym materiale zawarliśmy moment mojego wynurzenia się z wody. Mimo wiosennej aury udało nam się nakręcić zdjęcia.

Dziękuję za wykonaną charakteryzację przez Martę Sicińską, z którą współpracuję również przed koncertami. Jestem także bardzo wdzięczna mojemu teamowi oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego projektu.

Efekty naszej pracy wkrótce!