W niedzielę 9 lipca wieczorową porą odbył się koncert „Od Nocy Do Nocy w Perłach Historii”. Zagraliśmy w miejscu obowiązkowym na liście każdego miłośnika zamków i historii – w ruinach Zamku Krzyżtopór w Ujeździe .

Repertuar i koncepcja koncertu „Od Nocy Do Nocy” w połączeniu z unikatową, monumentalną PERŁĄ POLSKIEJ HISTORII tworzy dla publiczności niezapomniany wieczór. Połączeniu sztuki, architektury i muzyki to piękna kompilacja zapierająca dech w piersi – zobaczcie sami. Nie bez powodu przygotowania do naszego wydarzenia w tym pomniku historii trwały od ponad roku.

Ruiny tej barkowej budowli zaskakują swoim rozmiarem oraz świetnie zachowanym stanem murów i reszty zabudowań. Rezydencja Krzysztofa Ossolińskiego była największym zespołem pałacowym w Europie do czasu wybudowania słynnego francuskiego Wersalu. Koncert odbył się na scenie z dywanów także mających swoją historię.

Elementem obowiązkowym tworzącym aurę naszych wydarzeń jest oprawa scenograficzno-świetlno-dźwiękową, o którą niezmiennie zadbała firma Funky Events.

Każde spotkanie z publicznością jest niezmiernie wzruszające. Na scenie ze mną mój niezawodny band w składzie: bas- Maciej Pietrzak, piano- Jacek Pietrzak, perkusja- Kacper Kuta.

Cokolwiek zasiejemy w podświadomości i będziemy odżywiać powtarzaniem oraz emocjami, któregoś dnia stanie się rzeczywistością.

– Earl Nightingale –

Kadry z tego wydarzenia uchwyciła szalenie utalentowania artystka, fotografka Paula Kalias Photography . 

Strój sceniczny zaprojektowała i uszyła Katarzyna Różańska, fryzurę wykonała Sylwia Tomczak .

Projekt „Od Nocy Do Nocy” odwiedzi jeszcze wiele PEREŁ POLSKIEJ HISTORII. Zachęcam do odwiedzania KALENDARIUM , gdzie można zapoznać się z aktualną trasą koncertową.