Ten projekt fotograficzny został zrealizowany o wschodzie słońca nad jednym z jezior mieszczących się w województwie Kujawsko-Pomorskim. Projekt łączy ze sobą kobiecość oraz eksponuje wyjątkowość natury o poranku. Zapraszam do obejrzenia reportażu zrealizowanego przez Annę Dynak.

Przybliżę historię narodzenia się pomysłu na ten materiał fotograficzny. Wszystko zaczęło się od naszego plenerowego projektu „OD NOCY DO NOCY”. To w trakcie jednej z sierpniowych tras koncertowych odwiedziliśmy Sępólno Krajeńskie. Do dziś wspominam wyjątkową atmosferę tego miejsca oraz pozytywną energię publiczności i organizatorów. Ania Dynak- nasza fotografka towarzyszyła nam w tej podróży. By skorzystać z potencjału tamtejszej natury, która bardzo dobrze wpisuje się w nasze upodobania postanowiłyśmy zrealizować sesję zdjęciową o poranku w otoczeniu magicznej przyrody.

To wszystko- wyjątkowa sceneria, kadry ze środka jeziora, nie odbyłyby by się gdyby nie Pan Stasio, z którym pojechałyśmy nad jezioro Lutowskie, a następnie jego łodzią wypłynęliśmy wspólnie na spokojną, pokrytą mgłą taflę wody.

Historia o pamięci wspomnień, o odrodzeniu, o powrocie do natury i relacji z nią.