06 mar

„Od nocy do nocy” na Kaszubach

Marcowe koncertowanie rozpoczęliśmy na Kaszubach. Ten koncert pokazał nam, że mimo trudnego czasu jaki nastał, nie zapominamy o kulturze. Udowodniliśmy sobie jeszcze bardziej, jak wielka jest potrzeba obcowania z nią.

Dobrze jest czuć obecność publiczności, na dodatek takiej, dla której bisowaliśmy 2 razy!!! Kiedy wspominam ten koncert uśmiech od razu pojawia się na mojej twarzy.

Wspaniale wspominam to wydarzenie i z ogromną dawką pozytywnej energii patrzę naprzód, bo ten rok zapowiada się bardzo ciekawie. Wraz z moim bandem mamy w planach, aby pojawić się w wielu miejscach. I zapewniam moich Słuchaczy z Kaszub, że  pojawimy się ponownie w Waszych okolicach.

Już dziś wiem, że zagramy 15-naście koncertów w nowym, ciekawym wymiarze. Będzie to letnia odsłona naszej trasy koncertowej „Od nocy do nocy”. Trasa w bliskim kontakcie z naturą, w plenerze, w towarzystwie zieleni i dobrej muzyki.

JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!

20 lut

Jarocin- rozpoczęcie roku koncertowego 2021

W tym roku mijają 4 lata od rozpoczęcia trasy koncertowej  „Od nocy do nocy”. Nasz pierwszy w tym roku koncert odbył się na scenie JOK Jarocin. Był to koncert inny niż zazwyczaj, bo bez publiczności. Transmitowany on-line.

Mimo tego, cudowną atmosferę tego wydarzenia czuć było od samego wejścia, a przy jego organizacji pracowali sami profesjonaliści, z chęcią do działania. Serdecznie pozdrawiam wszystkich twórców tego przedsięwzięcia! Szczególne słowa podziękowania należą się również za zdjęcia wykonane przez Michała Skrzypczaka, który uchwycił piękne chwilę koncertu.

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń

-Eleanor Roosevelt-

Przy okazji atmosfery warto też zwrócić szczególną uwagę na lampy z lat 70-dziesiątych, które stworzyły niezwykły klimat. Wcześniej przyświecały na koncertach takich zespołów jak Dżem, TSA czy Kora z Mannam 😉

25 wrz

“OD NOCY DO NOCY” NA ŁONIE NATURY

Tegoroczna trasa koncertowa to powiew świeżości i nowa odsłona “OD NOCY DO NOCY”. W styczniu 2020 roku spotykaliśmy się z opiniami, że ten projekt nie powiedzie się w polskich realiach, ale stało się inaczej! Od czerwca tego roku zrealizowaliśmy ponad 20 wydarzeń w towarzystwie natury, w przepięknych ogrodach i w pobliżu jezior, odwiedziliśmy także pałace i zamki.

Każde to miejsce było wyjątkowe i tworzyło nieco inne wydanie naszej letniej trasy koncertowej. Nasze spektakle muzyczne odbyły się w nastrojowej odsłonie w towarzystwie żywego ognia w postaci pochodni i ognisk, girland świetlnych, retro lamp, a konstrukcję sceny zastępowały stylowe dywany.

Czuliśmy się doskonale wśród zieleni, zachodów słońca oraz specjalnych efektów świetlnych przygotowanych na te wyjątkowe wydarzenia. Jestem szczęśliwa, że nasz projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję koncertu w takich okolicznościach natury. Ten sezon koncertów plenerowych dobiegł końca.

DO ZOBACZENIA WIOSNĄ 2022.

03 wrz

ŁĄCZY NAS MUZYKA

Nieodłączną częścią projektu „OD NOCY DO NOCY” jest mój niezastąpiony band. Od 4 lat przemierzamy ze sobą tysiące kilometrów, spędzamy ze sobą wiele godzin i łączy nas miłość do muzyki. Przedstawiam Wam z wielką przyjemnością moich muzyków:

 Patryk Sowała

Udziela się jako muzyk sesyjny, gra solo, w zespołach i orkiestrach. Na swojej muzycznej drodze spotkał i szkolił się u takich artystów jak: John Wooton, Piotr Biskupski czy Ignacio Ceballos Martin. Wielokrotnie pojawiał się na deskach polskich filharmonii, dając występy, które zachwycały zgromadzoną publiczność.

Tomasz Cyranowicz

Artysta, który współtworzy szereg projektów muzycznych w Polsce i poza jej granicami. Pracował z zespołem Tosteer, Krystyną Prońko, Magdaleną Wasylik, 11 String Duo, Viribus Duo i Jazzowym Chórem Wytwórni. Posiada nieprzeciętną świadomość muzyczną i ogromne możliwości techniczne w grze na instrumencie. Na scenie zostawia część swojego serca i duszy

Marcin Jagiełło

Muzyk poruszający się na co dzień w wielu stylistykach muzycznych – nieobca jest mu muzyka klasyczna, jazzowa, czy współczesne brzmienia popowe. Występował na scenie między innymi z Andrzejem Wawrzyniakiem, Jackiem Delongiem, Grażyną Błęcką-Kolską, Anną Cymerman, czy Magdaleną Wasylik.

PANOWIE, dziękuję za współpracę!

28 cze

PREMIERA KONCERTU PLENEROWEGO TRASY “OD NOCY DO NOCY”

Autorski projekt koncertu w magicznej odsłonie na łonie natury, nad którym artystka pracowała od wielu miesięcy, miał swoją premierę 19 czerwca 2021 roku w wyjątkowych okolicznościach przyrody przy Pałacu w Chrzęsnem.

Świetlne girlandy, lampy retro, stylowe dywany zamiast sceny, żywy ogień nadał wyjątkowy nastrój temu wydarzeniu. Samo miejsce- zabytkowy pałac z XVII w. idealnie łączył się z repertuarem trasy koncertowej oraz z samą artystką, która mówi o sobie, że jest jak z minionej epoki.

Dużo emocji, niepowtarzalny nastrój oraz praca wszystkich zaangażowanych osób sprawiły, że ten wieczór zostanie na długo w naszej pamięci. 

Dziękujemy Publiczności za cudowny odbiór!

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z koncertu zrealizowanego przez PozytywnaTV

Muzycy w składzie:

Tomasz Cyranowicz- bas

Marcin Jagiełło-piano

Patryk Sowała-perkusja

Światło – Paweł Łabęcki

Realizacja nagrania – Pozytywna Tv

Miejsce – Pałac w Chrzęsnem

Zdjęcia– Joanna Osak

Suknia – Katarzyna Różańska

Make up i włosy – Marta Sicińska

25 maj

W roli głównej…

Kilka dni temu zakończyliśmy zdjęcia do autorskiego materiału filmowego promującego album “Od nocy do nocy”. Od bardzo dawna taki projekt chodził mi po głowie..

Po kilkutygodniowych spotkaniach organizacyjnych z realizatorami zdjęć- Kamilem i Patrykiem z “Sakramentalne Tak”, w oczekiwaniu na odpowiednią aurę pogodową oraz po ustaleniu wszelkich szczegółów związanych z projektem, w końcu nadszedł ten długo wyczekiwany czas.

Często powtarzam, że czuje się jakbym była z minionej epoki, dlatego bardzo zależało mi na osiągnięciu klimatu dawnych czasów. Plan zdjęciowy odbył się w kliku lokalizacjach niedaleko mojego rodzinnego miasta, między innymi w bliskim mojemu sercu Sikucinie, w którym po dziś dzień mieszka moja rodzina.

 Część nagrań zrealizowaliśmy w starym domku, który idealnie wpisywał się w scenariusz, który założyliśmy,

Nagrania odbyły się także w plenerowej przestrzeni- w lesie oraz nad jeziorem. Uwielbiam motywy związane z wodą, dlatego w naszym materiale zawarliśmy moment mojego wynurzenia się z wody. Mimo wiosennej aury udało nam się nakręcić zdjęcia.

Dziękuję za wykonaną charakteryzację przez Martę Sicińską, z którą współpracuję również przed koncertami. Jestem także bardzo wdzięczna mojemu teamowi oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego projektu.

Efekty naszej pracy wkrótce!

27 sty

Premiera nowej płyty Od nocy do nocy!

To głęboka historia po nadal żywych tekstach i uczuciach dawnych artystów. W aranżacjach bandu i kwartetu smyczkowego wszystko nabiera nieoczywistych barw.

M. Sienkiewicz

„Od nocy do nocy” ten tytuł przewija się  tutaj już od jakiegoś czasu. Taki tytuł nosi nie tylko trasa koncertowa realizowana od ponad 3 lat na różnych scenach- w Polsce oraz za granicą, w tym na Festiwalu Góry Literatury noblistki Olgi Tokarczuk.

Tytuł „Od nocy do nocy” posiada również PŁYTA, która miała swoją oficjalną premierę 6 grudnia 2020r. Jest to przykład, że marzenia się spełniają! Pod warunkiem, że towarzyszy temu pasja, wytrwałość oraz dążenie do swoich celów.

Płyta zawiera 9 utworów, w klimacie muzyki filmowej, tanga oraz znajduje się jeden utwór musicalowy. W klimat tej muzyki wprowadza słuchaczy PROLOG.

Nagranie studyjne zostało wzbogacone o kwartet smyczkowy w aranżacji Sebastiana Galusa, aby nadać temu emocjonalny przekaz oraz dużą przyjemność ze słuchania tej muzyki.

Płytę można nabyć za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych:

FORMULARZ KONTAKTOWY

KONTAKT FACEBOOK

KONTAKT INSTAGRAM

e-mail: odnocydonocy.album@gmail.com

18 lut

PREMIERA NASZEGO KONCERTU NA FESTIWALU FILMOWYM W OŚWIĘCIMIU OKIEM WOJCIECHA SZAŁATY

Wyjątkowy dzień za nami – „OD NOCY DO NOCY” otworzyło Festiwal Filmowy w Oświęcimiu‼️

Towarzyszyły nam duże emocje, po raz pierwszy zaśpiewałam koncert z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt, przede wszystkim organizatorom. Piękna przygoda… 

Ze mną na scenie wystąpili:

aranżacje: Sebastian Galus
piano: Marcin Jagiełło
I skrzypce: Kasia Bartecka
II skrzypce: Kalina Dudczak
altówka: Piotr Wróblewski
wiolonczela: Izabela Cieślarek
gitara basowa: Tomasz Cyranowicz
perkusja: Patryk Sowała

Sukienkę na ten wieczór uszyła: Katarzyna Różańska
Konsultacje projektu sukni: Jola Pietrzak

Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów.

Pitagoras

Zdjęcia wykonał Wojciech Szałata.
https://www.facebook.com/wojciechszalatacom/

1 2 3 5